Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hozzam ki magamból a...

Hogy hozzam ki magamból a legtöbbet? Hogy legyek több mint aki jelenleg?

Figyelt kérdés

folyton ég bennem a változni akaró vágy hogy jobb legyek mint vagyok mert úgy érzem sokkal kevesebb vagyok az embereknél viszont azt is tudom hogy sokkal több mindenre képes lehetnék mint bárki más és ezek a gondolatok megőrjítenek, ez azóta van mióta (nem is tudom hogy kezdődött) elkezdtett foglalkoztatni "a (nagy) kérdésekre" valü válaszok kutatása.. Ezzel egyidőbe kitűztem magam elé egy célt is (lényegtelen hogy mit) de a lényege hogy a lehető legtöbbet kihozzam magamból és a legjobbak között lehessek...


18/F


2012. dec. 1. 22:18
 1/1 2xSü ***** válasza:

Az élet nem verseny, akármennyire is ezt akarják elhitetni velünk. Ne másoknál, hanem önmagadnál legyél jobb. Szerintem ez fontos kulcs. Találd meg a saját erődet, a saját céljaidat, amelyek valóban emberhez méltó célok. Nem tudom milyen célt tűztél ki magad elé, de nagyon nem lényegtelen, hogy mit is akarsz elérni.


Az élet nagy kérdéseit mindenki felteszi magában az életében legalább egyszer. De a legtöbb ember meg is elégszik ennyivel, anélkül, hogy választ is tudna rá adni. (Én is azt gondoltam, hogy „óh, hát én ezzel a kérdéssel sokat foglalkoztam”, de hosszú időnek kellett eltelnie, mire választ is találtam néhány kérdésre, bár azt gondolom, hogy igazából az egész élet akkor ér valamit, ha folyamatosan tudunk ezen a válaszon finomítani.)

2012. dec. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!