Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tud segíteni valaki egy...

Tud segíteni valaki egy hivatalos levél megírásában?

Figyelt kérdés
EL költöztünk és beszeretném jelenteni a megváltozott lakcímemet, de nem tudom, hogy hogyan fogalmazzam meg. Valaki segítsen, kérem.

2012. nov. 30. 04:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Hova akarod bejelenteni? Mert ha új lakcímkártya a cél, akkor azt személyesen kell intézni szerintem. Ha nem, akkor valami ilyesmi:


Tisztelt Hölgyem/Uram! (ha tudod az illető nevét, akkor azt írod oda)


Abból az okból kifolyólag írok Önnek, hogy bejelentsem, lakcímem megváltozott. Eddigi lakcímem (1000, Mittudoménmilyenváros Találdki utca 10.) 2000 Újváros Újutca 11.-re változott, kérem, hogy a jövőben itt keressenek.


Tisztelettel:


A neved


Szerintem nem kell túlspilázni, elég, ha egy lényegre törő levélben tájékoztatod őket, hogy a régi helyett mostantól hol érhetnek el.

2012. nov. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!