Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Képes lennél feláldozni az...

Képes lennél feláldozni az életed Magyarországért?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 09:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2009. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát nemtom... Ha pl kitörne a forradalom, akkor mennék, mégiscsak ez a hazám... Sokat nem érnék el vele, de ha mindenki így áll hozzá akármihez, hogy ő aztán nem, akkor itt soha a büdös életben nem lesz változás.
2009. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Francokat. Ez egy bukott ország, pár év mulva már névileg sem fog létezni amugy sem, teljesen mindegy. Ha élhetetlen valami, akkor el kell menni , szedni a Sátorfát" és nyomás egy szebb jobb világ felé. Amugy egy földrajzilag behatárolt területért soha nem értettem miért áldozzák mások fel magukat. Csak olyanért érdemes áldozatot hozni, aminek aztán én is részese lehetek a "gyümölcsének". A haza meg nem olyan, főleg nem életáldozat árán.Anya csak egy van, haza lehet ezer másik is, mindenütt homo sapiensek élnek,és mindenütt vannak ugyanugy elvtársak, számunkra normális emberek, nem csak férgek. Én nem idegenkédnék semmilyen más nemzettől, ahol fehér dominancia van lakosságszám szempontjából.
2012. júl. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!