Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy kis gondom a videokart...

JozsiKis kérdése:

Van egy kis gondom a videokartyammal, egy ATI RADEON HD 5770-em van, anelkul, hogy barmit is csinalnek a gepen,90%-os aktivitas, amely szamomra kellemetlen ugyanis 100%-ra nyomott hutovel is 75-80 fokon tombol?

Figyelt kérdés
Leszedtem mas drivert, de csak addig volt jo mig ki nem kapcsoltam a gepet,ujrainditas utan ugyan folytatodott a dolog.Vlakinek valami otlet vagy jart e igy meg valaki ? Kosz elore is
2012. nov. 21. 22:14
 1/2 Promotions válasza:
Nekem laptop G-force videó kártyával volt hasonló gondom, illetve mellé társult a processzor hihetetlen pörgése, a hiba addig volt amíg fel nem tettem a Win8-at, egyenlőre tökéletesen szalad rajta minden, gyorsabb és hozzáteszem, a probléma fennállása alatt 1080p-t nem vitte a youtubeom, most pedig szépen viszi. Új rendszer, önmaga teszi fel a frissitéseket is, de szükséges a drivered cdről történő telepítése is.
2012. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En is raktam mas Windows-t es helyre jott a dolog ,amugy kosz :)
2012. nov. 22. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!