Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hány iskolában...

Qrt kérdése:

Szerintetek hány iskolában lesz Gangnam style a szalagavató műsorban vagy kampányvideókban?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Remélem sehol :D

de mindegy mert a KFT-én vagyok

2012. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már 3 iskolánál láttam...

És még egy kérdés...Ez csak szerintem gáz?:D

2012. nov. 21. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
bocs, de nem csak szerinted gáz :D
2012. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk lesz az osztályomban, de nem érdekel minket, mi a külsős vélemény, ugyanis van egy belső jelentése a dolognak, mivel amikor kijött a dal, órákon keresztül ültünk részegen és néztük a klipet megállás nélkül egymás után 452534667-szer :D szóval leszarjuk hogy "gáz", nekünk azért jó buli :D
2012. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem szinte mindenhol lesz:D Nálunk is lesz osztálytáncban, bár eleinte nem lett betervezve de végül páran annyira akarták, hogy bele lett rakva. Amúgy annyira engem nem zavar, mondjuk utálom azt a számot meg az egész felhajtást körülötte, de egész poénos eltáncolni és osztálytáncunk így is elég béna szóval szerintem mindegy hogy benne van-e vagy nem :D
2012. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk is lesz... xDD amúgy szerintem egyáltalán nem gáz... nem is értem miért lenne az... a szalagavató osztálytánc arról szól hogy buli legyen meg jól érezzük magunkat...
2012. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nálunk is ez lesz!! :D és nagyon cool lesz
2012. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!