Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Na, kinek mennyire lett igaz...

Na, kinek mennyire lett igaz a napi horoszkópja? (linkért katt)

Figyelt kérdés

Nézzük egységesen ezt:

[link]

:)


2009. aug. 15. 22:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Oroszlán:Sok mindent nem mondott mára.De a sértődéshez: inkább nagyot csalódtam és amit most érzek az inkább szomorúság mintsem sértődöttség.
2009. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nyilas vagyok és arról ír hogy menjek ki a szabadba, ne üljek a négy fal között...hát így is lett...elmentem unokatesómékhoz délután. Volt benne igazság..:)
2009. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én szűz vagyok, rám nem volt igaz, amit mára jósoltak nekem, de megnéztem az egyik rokonomét, és vele pontosan az történt, amit leírtak. (ő ikrek)
2009. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Skorpió: Menj kirándulni a barátaiddal, vagy hívd át a szomszédokat, és sütögessetek a kertben, vagy a családoddal menj sétálni és fagyizni.

Elmentem párommal 3 órát fagyizni, közben fürcsiztünk egyet a bányatóban, és hazafelé fagyiztunk :)

Bevált!

2009. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vízöntő vagyok, ma a szabadban voltam végülis legtöbbet, de nem lett jobb kedvem utána ( mosz ) sőt mst vagyok igazán rosszul, hogy hol lehet a fiú, akit várok msn re.
2009. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mérleg vagyok: "Optimizmusod és élni akarásod „akkumulátorai” feltöltődnek, és a jövő héttől minden akadályt könnyebben leküzdesz. "


Hát, nem érzem, hogy feltöltődtek volna:D

2009. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Oroszlán vagyok és rám egyáltalán nem igaz.
2009. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ikrek: Hááááát azt írta menjek el otthonról...

Én meg egész nap bent ültem. Kicsit unatkoztam de valahogy nem éreztem maga jól szóval olyan betegnek és ezért nem mentem sehova pedig bulizhatnékom volt.

2009. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vízöntő: ma voltam kint a szabadban, bicikliztem. De én ezt hetente ötször csinálom, szóval ezt megjósolni nem volt nehéz. :) De nem lett jobb a hangulatom. Mert ahogy a másik vízöntő, úgy én is várok egy fiút msn-re, aki csak nem akar megérkezni. :(
2009. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én kos vagyok, és nincs autóm :) , úgyhogy nem voltak a közlekedéssel gondjaim. Gyalog voltam a piacon, sokan voltak, de nem löktek fel, így nem kell gipszben töltenem a nyár hátralevő részét! :D
2009. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!