Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Concorde tab play jó arra...

Jófej:D kérdése:

A Concorde tab play jó arra amire én akarom haszálni?

Figyelt kérdés

Itt van sorrendbe mire akarom használni (1. amire leginkább akarom 2. kevésbé akarom 3. zmég kevésbé akarom...)

1. Játék 2. Netezés 3. Filmnézézés 4. Talán néha zenehalgatás

Vagy ha vki tud olyan tabletet amipont erre találtak ki és 45 ezernél olcsóbb akkor azt kérem a válaszba.



2012. nov. 18. 09:37
 1/7 anonim válasza:
hát biztos..............vagy nem xD
2012. nov. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jóskapista123 válasza:
Én is ilyet fogok venni , amiket írtál arra mind jó , és szép a képe is
2012. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is ilyet veszek:) mondjuk én a telefonommal maximálisan meg vagyok elégedve: nagy a kijelzője, gyors, erős a wifije, jó rajta filmet nézni, játszani stb.

Szóval ha ezek közül a PLAY valamiben alulteljesít, nem halok bele. Persze azért legyen minél jobb:) Neem elsősorban arra kellene, hogy az egyetemre ne kelljen annyi könyvet meg jegyzetet cipelnem, hanem mindent rádobhassak e-formátumban. Meg valószínűleg így már a filmeket is inkább ezen fogom nézni:)

2012. nov. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
többet tud mint az ipad mini ráadásul a képernyő pixelszáma is azonos..
2012. nov. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Paraméterei alapján,nagyon jó vétel.Ha sokat szeretnél játszani a legújabb stuffokkal,akkor egy nVidia Tegra 3-sal szerelt gépet kellene venned.De az ebbe az árkategóriába nem fér bele.Mivel még teszt nincs róla,nem tudjuk hogy fog teljesíteni.Én az akkutól félek mert karcsúnak tartom.Nekem tab one-m van,meg vagyok vele elégedve.Ezért esett a választásom a Play-ra.A concorde magyar cég,korrekt szervíz,terméktámogatás,fórum .....stb
2012. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 meszike91 ***** válasza:

Nézd meg: www.youtube.com/watch?v=eLD4M1dCh1c

nagyon jó

2013. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megvettem a concorde tab novumot de köszi a választ.
2013. jan. 6. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!