Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Való fémtolltartó egy 17 éves...

Való fémtolltartó egy 17 éves lánynak vagy az inkább kisebbeknek való? Kort is írjatok létszi a válasz mellé.

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jajj istenem, miért kell ennyire követni ezt a hülye divatot. Szerinted az iskolában azt fogja mindenki nézni hogy neked milyen tolltartód van? Miért ne lenne való, lehet kapni azokból is tök jókat.

19/F

2009. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen való.
2009. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel swéd henger alakú szarvasbőr tolltartóm van, nagyon vigyázok rá első osztálytól megvan és most vagyok középsuliban 3.os és kutya baja


a fém tolltartó nemjó mert behorpad később kinövöd stb. javaslom h vegyél vmi komolyat ami jó lesz mindig :)

17/F

2009. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy kinövi? Ez nem ruha, amit pár hónap után cseréni kell mert "kinőtted". Neked az tetszik, vegyél olyat, aztán max jövőre veszel egy újat ha esetleg behorpad vagy ilyesmi. Amúgy meg, az ember nem jár élete végéig iskolába, hogy ezt annyira komolyan kellene venni.
2009. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ez hihetetlen! miért kell naponta 20 olyan kérdést olvasni/feltenni, amiben megkérdezitek, hogy ez v. az mennyire ciki/gáz stb.?

egyszerűen vállald fel azt, ami neked tetszik, és ha vki meg beszól, azzal nem kell foglalkozni. ennyi! v. szólj vissza!

2009. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, hogy neked mennyire igazad van! Miért kell követni a tömeget, ha neked más a stílusod? 14/l
2009. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, de hamar szétjött a zsanér, meg batyum volt és mindig kinyílt.Kb 19 voltam akkor, aztán varrtam magamnak egyet aztán sokaknak az osztályban. Nem nagy ördöngősség, csak valami jó anyag meg cipzár kell hozzá!Még ajándéknak sem utolsó!!!Kicsinek nagynak!!!
2009. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szerintem való, csak nem biztos, hogy minden belefér, mai kellene. Bár korát tekintve, gondolom csak 1-2 toll, ceruza, radír meg max. egy grafit kell neki.

A fém tolltartó mindig divat.Kérdés az osztálytársainak mi van, ha annyira beilleszkedni szeretne,kérdezze meg a barátnőit nekik milyen van/lesz!

2009. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
És 30 éves nő voltam, ezt kihagytam!
2009. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2009. aug. 16. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!