Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől celeb a celeb?

Somogyi Sarolta kérdése:

Mitől celeb a celeb?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk pejoratív értelme van, és külön veszik a celebeket és hírességeket. Külföldön inkább azonos a jelentése.


Leginkább az a celeb aki a magánéletével szerepel a nyilvánosság előtt, és a köztudatba is csak azzal kerül képbe, nem a munkásságával. Van aki olyan szinten celeb, hogy csak abból él hogy a médiának teregeti az életét és igyekszik olyan közegben mozogni ahol róla tudósítás születhet. Kiszel Tünde a tipikus megtestesítője, róla szinte csak annyit tudsz hogy mindenhol ott van, de valós munkát nem végez, legfeljebb haknizik és önmagát promózza.


Míg a híresség attól híresség, hogy valamilyen területen ért el eredményt, amitől a köztudatban is jelen van. Színművész, előadó, sportoló, stb...

2012. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az a celeb aki hülye tv-műsorokban mégnagyobb hülyét csinál magából, egy tv szereplésért cserébe bármire kapható.(Tényleg Kiszel a legismertebb ilyen féreg)
2012. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben értem már ki a celeb. De van rájuk szükség egyáltalán? Én pl ellenék Kiszel nélkül.
2012. nov. 14. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is, de amíg lesz, aki a Blikket olvassa, addig ez lesz.

A különösen szomorú, hogy sok híresség is celebesedik.

2012. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan megvagyunk ilyen Kiszel-félék nélkül, van aki mégis szereti olvasni a Blikket, és más szennylapokat, érdekli őket a celebek sorsa.
2012. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!