Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdvözletem! FireFoxra rátelepe...

Herczeg Jutka kérdése:

Üdvözletem! FireFoxra rátelepedet egy új kereső, és leváltotta a google-t. Bár mit csinálok nem tudom vissza rakni a google-t?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha újabb verziójú firefox-od van akkor felül a firefox felirat mellett van egy kis nyil.

Lenyitod-Súgó-Hibakeresési információ. Megnyílik egy másik lap és ott van jobb felső sarok: Firefox alaphelyzetbe állítása. Na arra rámész a kereső beáll alapba mintha akkor töltötted volna le csak megtartja a könyvjelzőket stb. mentéseket.


Nekem is volt ilyen akár hol töröltem az új cuccost mindig bent maradt ez vált be a legjobban.

2012. nov. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem jó....start->vezérlőpult-> programok....onnan kitörlöd a nemkívánatos telepítette cuccot így már vissza állt...


ha nem akkor a fenti szürke rész alján jobb klikk és a listában ott kell lennie a telepített dolognak pipát kivesz és jó..


és a kis keresőrészben ahol ez a kereső is van meg a gugli is volt kis nyílra katt és ott a listában ott kell lenni a guglinak..

2012. nov. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Sokszor a vezérlő pultos megoldás nem jó. Én is kitöröltem az egyik ilyen erőszakosan betelepült programot rendesen, ahogy kell aztán meg mégis ott volt!! Arról nem is beszélve, hogy sokszor úgy beépül, olyan rafináltan és erőszakosan, hogy a programok közt meg se lehet találni pedig nem vagyok kezdő felhasználó.

Én is végigjártam mindent sokszor, vezérlőpult, programok meg a bővítmények stb. Semmi nem hatott.

Egyedül az alaphelyzetbe állítás hozta rendbe a rendszert ez a legegyszerűbb megoldás. Minden könyvjelzőm, mentett jelszavam, beállításom megmaradt.


Mellesleg ha letelepítesz egy programot, vagy frissíteni akar az egyik program kedves Kérdező hát alaposan nézd meg nem ajánl-e fel még valami plusz programot. Rendszerint lentebb van és pipák vannak mellette meg toolbar, browser feliratok vannak ott. Na onnan minden pipát kiszedni és csak az alap programot kell letölteni. Így jutnak be leginkább a rejtett böngészők főleg az Ask, a Yahoo meg régen a Bing.

2012. nov. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jah az Ask meg a Yahoo is rettenet erőszakos tud lenni nekem napokba telt, mire helyreállítottam az eredeti böngészőmet. A yahoo pl. úgy beépült a firefox egyik mappájába, hogy sehol nem mutatta ki a gép, sem a vezérlőpultos dolog, se a bővítmények, sehol semmi. Próbáltam újra telepíteni a firefoxot és akkor is ott volt! Tiszta ideg voltam tőle! Próbáltam az internet beállításoknál is. Beírtam rendesen, amit kellett aztán megint az a r..hadék jött be.

Átváltottam egy másik böngészőre de én is a firefoxot szoktam meg.

Aztán én is kilöktem ide mérgembe egy hasonló kérdést és itt javasolták nekem is ezt a súgó meg rendszer visszaállításos dolgot. Na ez bevált. Azóta kétszer oldotta meg a problémámat. Most már nagyon odafigyuzok ha telepítek. Ahogy fent írták tényleg figyelj oda a pipás dolgokra telepítésnél.

2012. nov. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!