Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérdéskiírók! Amikor kiírjátok...

Kérdéskiírók! Amikor kiírjátok egyéb ügyes-bajos dolgaitokat teljes részletességgel, nem féltek a lebukástól? Hogy esetleg egyik ismerősötök felismeri a kérdést, mert pl róla van szó?

Figyelt kérdés

#kérdéskiírók
2012. nov. 13. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a lebukás esélye igen kicsi. (Igaz még nem írtam ki kérdést). Gondolj bele - milyen kicsi az esélye, hogy x kiír egy kérdést a szomszédjával kapcsolatban és a szomszédról is kiderül, hogy nagy gyk-fan és a napi több száz kérdésből pont azt szúrja ki és rá is jön, hogy róla van szó... Ráadásul anonim az egész oldal, ha rá is jösz, hogy rólad írt és esetleg arra is, hogy ki volt a kérdező - mit tennél? Odamész hozzá, hogy "Hé haver Te ezt most komolyan gondoltad?". Aki meg tényleg lebukik - az így járt, magára vessen - miért nem fogalmazott kicsit homályosabban?


Ha meg én pl. kiírnék egy kérdést akkor azt teljes mértékben fel is vállalnám. De amúgy ez is csak egy "sima" oldal a neten - nem hiszem, hogy valaki ezen balhézna. Legalábbis az én ismerettségi körömben tuti nincsenek ilyenek.

2012. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi válaszod :)
2012. nov. 14. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
te vagy az aranka?
2012. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ugyvan :D
2012. nov. 21. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!