Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » G4S futárról vélemények?

G4S futárról vélemények?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 12:46
1 2
 11/14 anonim válasza:
50%
Én rendeltem pénteken valamit, hétfőn estefele írta a bolt, hogy odaadták a futárnak a csomagot, kedden kaptam az emailt, hogy következő munkanapon 08-18között jön a csomag és így lett, szerdán 15 körül jött is a csomag, ez a véleményem :D
2017. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Még 2018ban is egy kalap szar az egész. Világosan kapsz egy SMS-t, hogy a mai napon szállítanak erre mikor 17:30kor felhívod őket akkor azt mondja a futár, hogy ma nem fog sikerülni a kiszállítás majd csak körülbelül JÖVŐ hét hétfő-kedd körül (kedd van azaz 1 hét múlva!!!). Tiszta vicc. Utána felhívtam az ügyfélszolgálatos unott hangú nőt az meg azt mondja, hogy másnap, ez már nevetséges. Kapsz a csomagról egy számot ahol SEHOL nem tudsz lekérni, hogy mivan a csomagoddal csak az unott nőnél. Komolyan mondom ha meglátom, hogy még egyszer ez a szemét fog "szolgáltatást" nyújtani akkor inkább megoldom máshogy mert ez valami förtelmes.
2018. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Agi81 válasza:
Egy határ szar az egész, komolytalan valami.Reggel kaptam SMS-t, hogy ma hozza a csomagot a futár. 16-óra után felakartam hívni a futárt az SMS-ben megadott számon, hogy mégis mikor várható, mert lenne dolgom máshol. A telefon kikapcsolva.Gondoltam felhívom az Ügyfélszolgálatot, majdcsak okosabb leszek. Másodjára fel is vették, elmondtam miért telefonáltam mire közölte velem, hogy futárnál van, nyugodjak meg fél-6ig telefonálni fog a futár. De mondom kívan kapcsolva, nem érem el. Hát azt nem tudja miért, lehet lemerült vagy rossz a telefonja.... Még 3x próbáltam a futárt, folyton sípol....
2018. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Még most is bajok vannak. Napokkal később jön, 2 árut hoz, az egyik rendben van, a másik 3részből áll, külön csomagolva, csak tudnám mi a bánatnak! 3/3=1/3,2/3,3/3-as csomagok, ebből mindösszesen csak a 3/3volt nála, a komplett csomag ugye egy számlán, így átvehetetlen. Fogalma sincs hol a csomi többi része, a feladó cég feladta mindet, a futár cég állítja, csak ezt kapta meg! 4napja telefonálok körbe mi van és mindenki a másikra mutogat!

Förtelem ami megy!

2018. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!