Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges-e hogy én látnok...

Lehetséges-e hogy én látnok vagyok?

Figyelt kérdés
Mikor Kicsi voltam, apukám elvitt a munka helyére, és ott egy férfinak rajzoltam. Mikor elkezdtem, ő már egyből tudta hogy mit rajzolok, és azt mondta apámnak, hogy ebben a Kislányra nagyon kell figyelni, mert olyan erővel rendelkezhet ami nem rendkívüli. Valójában a férfi is ilyen jövőbe látó, és kézzel gyógyító, és az után mikor betöltöttem a 7. évemet, furcsa dolgok történtek velem. Álmodtam sok olyat, ami valóra vált, dezsavű érzéseim voltak, és furcsa módon, mint ha valami gyógyítás lehetett volna bennem, ugyan is a bátyám eltörte a lábát, és nem is tudom, de nagyon szomorú voltam. Egyszer oda mentem hozzá mikor le vették a gipszét, és kértem Istent, hogy gyógyítsa meg a lábát. És mikor ezt magamban i mondtam, meg érintettem a lábát és azt mondta hogy felmelegedett a vas a lábában. Nem értettem még akkor, de most már igen. Lehetséges ez, hogy most 12 éves vagyok, és gyógyításra és ilyenekre vagyok képes? Ha igen, akkor hol tudnám fejleszteni az erőmet? Ne nézzetek hülyének, de igaz amit írtam...
2012. nov. 2. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:

XDDDD oké jót röhögtem.....De eggyel több dili bogyó van a világon,ami kicsit szomorú...

nah vizza rázlak a valóságba:nincs képességed,jövõbe látás nincs,dezsavû érzés az van de nem különleges,nem tudsz gyógyítani,Isten nem létezik..

Remélem észhez kaptál

2012. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha levették a gipszet a lábáról, akkor már összeforrt a csontja, vagyis meggyógyult. Gipszlevétel után pedig természetes a bizsergés, melegség érzés, zsibbadás.
2012. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!