Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bárki lehet profi póker...

Bárki lehet profi póker játékos, csak gyakorlás kérdése?

Figyelt kérdés
18éves vagyok nagyon komolyan szeretnék ezzel foglalkozni jelenleg semmit nem értek hozzá lapokat sem ismerem!!De még nem késő elkezdeni szeretnék majd versenyekre járni stb. ebből élni!Ha valakit megkérek h zanítson és gyakorlok rengeteget lehetek profi?
2012. okt. 31. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz. 18 évesen amúgy is rohadt sok mindent elérhet még az ember.
2012. okt. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a legajánlottabb kritérium az emberi viselkedéstan pl a blöfföl ráncosodik vagy ilyesmik, a szabályokat nem nehéz megtanulni más meg nem kell, kezdőtőkén kívűl
2012. okt. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Én anno 16 évesen kezdtem érdeklődni a poker iránt. Először csak játékpénzben toltam online (kamu adatokkal), aztán találtam egy oldalt, hol ingyenes kezdőtöket biztosítanak. Ott megrágtam apu fülét, hogy a nevében kikérhessem. Azt kell tudni az oldalról, hogy jobbnál jobb stratégiai cikkek vannak -lehet ez furcsán hangzik, de a poker jóval több, mint egy "halandó" gondolná- amiket nem vettem figyelembe. Hamar elment az 50 dodó. Utána kezdtem el foglalkozni a cikkekkel bővebben, sajnos. Mire betöltöttem a 18-at, elég nagy passzív tudással rendelkeztem -értsd: nem tudtam használni rendes, pénzes asztaloknál- és megváltás volt mire tényleg használhattam.

Én sepec. általában online játszok, de volt olyan, hogy lementünk élőben is -kelenföld környékén van egy nagyon jó terem- és nem volt ritka, hogy tizen-huszon ezrekkel távoztunk, mert verhető volt az a limit amire beugrottunk.


Ha tényleg érdekel, dobj egy privit.

2012. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos én 1 éve foglalkozom a pokerrel most 17 vagyok mobilon online mindig játszok sokat gyakorlok mert 9 hónap és betöltöm a 18-at és én ezzel szeretnék foglalkozni,nyerni egy két wsop karkötőt meg ilyenek :D
2012. okt. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zolifan válasza:
Am bocsi mindenkinek... 16 éves korom óta versenyszerüen pokerezek ahoz hogy valaki profi legyen előszöris kell pénz nem is kevés 2. ha ebből akarsz élni nagyon sokat kell olvasni elemezni számolni az esélyeidet. Az eggyik illető azt írta hogy szeretne wsop karkőtőt meg ilyenek sok sikert kívánok hozzá de úgy hogy csak 1 éve játszol ez szinte lehetetlen.. 2 a wsop versenyen 25000$ a nevezési díj az olyan 5.8 millió Ft... Az online pókerben rengeteg jó játékos van ha mégis nyersz egy nagy versenyt annak esélye kevés.. Ha élőbe játszasz az még jobb mert ott nincs manipulálás ott viszont nemhiszem hogy 17 évesen annyit nyernél.. Szóval az én javaslatom hogy építs bankrollt hidd el a profik is így kezdték nem egyből naggyal ha elbuksz mindent 1 este alatt nem tudsz tovább játszani hogy építsd a bankrollod inkább játsz kevesebb pénzből kis téten hidd el sokkal jobb lesz az eredmény idővel.. Másrészt ne feledd ez olyan mint egy hosszútávú befektetés nem leszel sz első versenyed után milliárdos idő kell hozzá ha 1 hónapig nem nyersz ne add fel ha 5x AA val kikapsz ne csüggedj ez a tudás amit majd megszerzel kifizetődő lesz idővel hidd el.. Sok sikert és kitartást kívánok
2019. márc. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!