Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fel lehet mondani a szerződést...

Fel lehet mondani a szerződést az invitelnél?

Figyelt kérdés

október 18-én az invitelnél voltam csomagot(net,tv,telefon) választani .Ekkor azt mondták, hogy 1,5-2 hét mire bekötik a szolgáltatást.október 24én jött a szerződés amit másnap visszavittem aláirtan(2 évre). Még aznap jött a hivás hogy mikor érnék rá, ugye mert jönnének beszerelni.Nekik nem volt jó az aznap igy péntekre jönnek ki délután.Péntek délután felhívtak, hogy nem tudnak kijönni legyen hétfő délután.Ekkor felhívtam őket és azt mondták most biztos nem tudnak kijönni ezért ma 11re igérték. dél után nemsokkal felhivtak h nem tud kijönni ezért majd mást küldenek ki.

Tehát a lényeg: aláirtam egy határozott idejű szerződést de abból a szolgáltatásból nem láttam semmit, de nem is igyekeznek "megteremteni".Már másik szolgáltatón gondolkodok.

Az a kérdésem, hogy már aláírtam a szerződést de még nem kaptam kézhez semmit, fel lehetne e bontani a szerződést úgy hogy ebből ne legyen károm?



2012. okt. 30. 15:23
 1/1 anonim válasza:
100%

mikor hív a szerelő megmondod neki hogy tárgytalan a dolog és nem kéred a szolgáltatást. Ő munkalapot visszaviszi sikertelen megvalósítás címszóval és kb ennyi.

Nyugi ott dolgozom :) tudom hogy megy

2012. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!