Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kezdjek magammal?

Szerintetek mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit kezdjek az életemmel. Nem tudom minek tanuljak. Régen állatorvos szerettem volna, de rengeteget kell hozzá tanulnom és a tanulás nem a kedvenc időtöltésem.. :( Ráadásul ahhoz kémiátis tudni kell, 5-ös vagyok belőle, de ha ennél nehezebb lesz nem tudom mit csinálok.. Minek kéne tanulnom??

Rólam: lány vagyok. Szeretem az állatokat, animéket. :) Nem vagyok sportos, tanulás annyiból áll,hogy párszor elolvasom jobban átnézem, megírom a házi és kész. Nem szeretek magolni. 8.-os vagyok, úgyhogy mihamarabb el kell döntenem. A pincérkedés még elmenne, de szeirntem a szüleim nem nagyon örülnének, ha az eszemmel ilyen munkát választanék (nem szeretnék senkit se leszólni, de értitek). Ennél a résznél az is hatással volt rám, hogy a japán cselédlány kávézók nagyon szimpatikusak. Szeretem Japánt és Heves megyei vagyok. Szerintem ennyiből meg lehet állapítani, melyik munka testhezálóbb.. Segítsetek! Előre is köszönöm!!

14/L


2012. okt. 29. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
az nem derült ki, hogy milyen a viszonyod az emberekkel :-)
2012. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Udvarias vagyok, a barátaimmal nagyon jól kijövök, 1 igaz barátom van, akire mindig számíthatok. Rajta kívül még pár barátom van. Nem vagyok valami népszerű. Nem szeretem, ha lenéznek, ha kell visszaszólok, de olyan is van, hogy a szemébe röhögök annak, aki piszkál. Eléggé szemtelen vagyok. Nem szeretek reflektorfényben lenni, de szeretem, ha akihez bezsélek a szemebe néz.. :D Még valami? :)
2012. okt. 29. 15:14
 3/3 A kérdező kommentje:
beszélek a szemembe*
2012. okt. 29. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!