Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet h nem...

Szerintetek jó ötlet h nem engedem h tegezzenek akik itt az oldalon jóval fiatalabbak írnak nekem üziket?

Figyelt kérdés
23/F vagyok és a 18 év alatti főleg lányoknak nem szoktam megengedni h letegezzenek alapból , csak mondjuk már a későbbiekben.
2012. okt. 28. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha téged ez tesz boldoggá... Mondjuk engem pont az idegesít, ha nem tegeznek, mert attól öregnek érzem magam.

Viszont akik neked üzit írnak azok nem tudják a korodat, így adott, hogy alapból tegeznek...

2012. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó de amikor megkérdezem utánna mondom nekik h mi a helyzet :)
2012. okt. 28. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
miért ne tegezzenek? én is tegezek mindenkit, akiikkel pl face-n beszélek, kortól nemtől függetlenül és senki nem szólt még érte hogy nem kéne! :)
2012. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát ez elég fura :S

Hány éves vagy?

2012. okt. 30. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem 23 évesen nem kéne, h magazódó viszonyban legyel nalad fiatalabbakkal, mert nem vagy öreg. tehár rossz ötlet.
2012. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kiwimanocska válasza:
én 15 éves vagyok, és van pár 24 évesnél idősebb ismerősöm is akikkel el tudok beszélgetni... nem szoktam magázni őket, ők is mondták már, hogy nekik fura lenne. Viszont ez a maga döntése, azt csinál amit igazán szeretne, de ha kérdést tesz fel, oda fogja ezentúl írni, hogy "kérem a 18 évnél fiatalabb lányok ne tegezzenek mert idegesít?" vagy nem értem, hogy hogyan szeretné ezt megoldani.
2013. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hülyeség méghha olyan 36-37 éves lennél akk oké de ...23 évesen ...pl te egy 29-30-as tegezel??
2013. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem h.lyeség... te is fiatal vagy még.. nekem még 30-40 évesek is szokták mondani hogy 'nem csókolom hanem szia'..
2013. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!