Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? SEGÍTSETEK!

Mit tegyek? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Úgy érzem elrontottam az életem, pedig még igazán fiatal vagyok.

Habár, már az utóbbi 2 évem se volt egy leányálom, de most még rosszabb lett a helyzet.

Arról van szó, hogy elveszítettem egy embert, aki rettentő sokat számított nekem.(ő nevelt fel)

Meghalt, s én a padlóra kerültem. Majd jött valaki, aki kihasználta a helyzetem, s mindenféle dolgokba belerángatott.(mint például a napi szintű alkohol fogyasztás, szex, hazudozás, lopás)

Bár már menekülök tőle, ő üldöz az állítólagos "szerelmével" ami szerintem inkább már csak bosszú.

Menekülök a múltam elől, s előle, de mindig utolér. Azt hajtogassa, ha az övé nem leszek, másé sem lehetek. Félek tőle. Ha nem leszek vele, tönkretesz. Azt mondja elmond mindent a szüleimnek, hogy miket tettem rég, s a mostani barátaimnak, akik gyűlölni fognak emiatt. Esküszöm, még az öngyilkosság is megfordult a fejemben.. Valahogy véget kell vetnem ennek az egész borzalomnak, de nem tudom hogyan. Mit tegyek? Még a barátaimnak sem merem elmondani. Segitség!!!


2012. okt. 28. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdj új életet, próbáld meg lerázni ezt az illetőt, vagy nézz szembe a múltaddal, hátha kapsz egy új esélyt.
2012. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan zárjam le, ha állandóan zaklat fenyegető SMS-ekkel?
2012. okt. 28. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor valahonnan segítséget kell kérned, szülőktől, barátoktól, rokonoktól, rendőrségtől, vagy valamilyen szervezettől. Gondolom mondtad már neki, hogy hagyjon békén.
2012. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondtam már persze. Próbáltam nem ragálni rá, de akkor mindig mikor mentem hazafelé menet valamelyik sarkon várt s élőbe fenyegetett. Úgy érzem ennek soha nem lesz vége. A szüleim nem tudhatják meg!:(
2012. okt. 28. 18:55
 5/5 anonim válasza:
Tiltasd le a számát! ha tényleg komolyan zaklat menny be a rendőrségre nem szégyen ha nincs olyan család tagod aki segítsen akkor tedd meg. és keress új kapcsolatot legyen új külsőd teljesen kezd új életet kivül belől új változást csinálj
2012. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!