Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Samsung Galaxy S2-re mikor...

Samsung Galaxy S2-re mikor jön ki a Jelly Bean? Van már pontos dátum?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 13:51
 1/3 anonim válasza:
Azt mondták (mivel az eredeti Androidja 2.3, ha jól tudom) ezért az új káros is éehet rá, maximum 4.0 Ice Cream Sandwich való, kipróbáltan tökéletes. Figyelj, nem tudom hogy biztos-e a 4.1-es update, de nem ajánlott.
2012. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. köszi! Pedig eleinte úgy volt idén novemberben. Most meg már az sem biztos, hogy lesz...hát szép :S
2012. dec. 3. 10:28
 3/3 anonim válasza:

Már bocsánat de az első kommentelő egy nagy baromságot írt. A galaxy s 2 még mindig a legjobb telefonok közé tartozik és bőven bírja a jelly beant (4.1) futtatni. Minden eddigi teszt ezt igazolja. Ezért döntöttek úgy a Samsungnál, hogy kiadják rá és szerintem még jó párat ki fognak. Ha nem hiszed nézd meg a hivatalos frissítési listát (rajta van az s2). Eredetileg októberre tervezték a note-al együtt de eltolódott novemberre most már decembert mondanak. Reméljük szépen lassan kijön...

Ha nem bírsz vár akkor meg tudod manuális telepíteni :)

2012. dec. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!