Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a vicces...

Mi a véleményetek a vicces lányokról?

Figyelt kérdés

Én pontosan nem tudom, hogy bele tartozok-e vagy se... de a barátnőim szerint ha nem lennék nem lenne ki megnevettesse őket. Órán, ha próbálok komoly lenni.... sose sikerül. Mindig valami poén vagy hülyeség becsúszik de jó értelembe... .

A vicceket értem mégha a legutolsók között is van... fel tudom keverni valamivel :).

Szerintetek szeretik az ilyet a fiúk?

Igazából csak azért kérdeztem meg, mert van egy fiú az osztályomba akit nagyon kedvelek és bejön .. de 2 cm -vel kisebb mint én és lehet nem szeretne egy ekkora trollal lenni :(.. tavaly, mikor a hátánál ültem mindig hátra fordult és mosolyogtunk a semmin :D. De nagyon jó érzés volt... nem volt szerelem első látásra mert elsőnek a furcsa kecses nőies szemöldökét vettem észre... de utána mikor megismertem jobban, hogy milyen jófej, segítőkész, kedves, vicces meg minden ami jó... mindig leállított akárhova mentem elém állt, közelembe ült, nézett... meg mindig elröhögte magát ha csináltam valami marhaságot a bnőmel de csak távolból ... manapság meg mintha valami hercegnő lennék meghajól és mutatja, hogy *arra*, meg ha mond egy viccet rám nézz és röhögöm meg ő is röhögi xD..... a rosszakról nem tudok semmit... az meg nem érdekel, hogy egy kicsit alacsonyabb nálam... próbáltam lemondani róla de egy éve nem megy.... van antitörpeszerelem gyógyszer? Bnőm szerint tök hülye vagyok, hogy nálam alacsonyabbra bukok :/.



2012. okt. 24. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2012. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
általában viccesek:)
2012. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 év múlva felnőtt leszek..... 5 év óta semmit se komolyodtam... és nem is akarok... :D.
2012. okt. 24. 17:24
 4/5 anonim válasza:

Nem is kell! Az hogy valaki jókedvű és jó a humora az igenis egy szerencsés dolog, és mások felé is egy sokkal pozitívabb kisugárzást ad, és ettől még ugyan úgy lehet valaki komoly is ha komolynak kell lennie! Meg ha belegondolsz ez sokkal jobb mint, aki mindenben a rosszat keresi és minden nap azon gondolkodik hogy egyáltalán minek él, és te igenis hogy szerencsésnek mondhatod magad!


23/f

2012. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! Én is ugyanilyen srác vagyok irj privátban!!
2012. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!