Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elkurvult csajok, ténleg most...

Printyoke kérdése:

Elkurvult csajok, ténleg most ezek a menők?

Figyelt kérdés
24/L vagyok és én azt látom,hogy nem csak a huszonévesek de még a tizenévesek is elvannak kurvulva.Semmi tartásuk nincs(persze tisztelet a kivétel).Elmennek a discoba és össze vissza nyalnak akikkel csak érik. Ez lenne manapság a menő?És ez ténleg bejön a srácoknak? Én nem vagyok visszamaradott de engem az ilyensmi taszít és ahogy veszem észre ez divattá vál.
2012. okt. 24. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
huszonéveseket inkább hagyjuk,de a tizenévesek...tisztelet a kevés kivételnek,sajnos erről a szülők a liberális nevelési elvükkel tehetnek....
2012. okt. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elkurvult pasik szemében igen, ez a menő. De ne kövesd a birkacsordát, kelleni fognak még intelligens emberek eme bolygóra.
2012. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább úgy fogalmaznék hogy elk*rvult társadalom


Ugyanúgy a férfiak is megérik a pénzüket


Mit látunk?


Sok agyon sminkelt r*bancot olyan öltözékben amiben mindenük kilátszik,velük szemben pedig divatmajom beképzelt csicskákat(akik férfinak nevezik magukat) akiknek 500 kg zselé van a fejükön,fülbevaló,tetkó stb


Ezekre az emberekre jellemző hogy iszonyat buták,nincs erkölcsük,tahóksemmiről nem lehet velük értelmesen elbeszélgetni kivéve az X Faktorról,ha tényleg ez a jövő nemzedéke akkor itt súlyos gondok fognak adódni


Én is pont 24 vagyok csak fiúba,őszintén szólva én jobban szerettem volna a 80-as években fiatalnak lenni


Miért?


Akkoriban több volt az emberekben az erkölcs,ott FÉRFIAK voltak nem pedig ilyen látens b*zik,a nők pedig NŐK voltak nem pedig ilyen plázacicák meg műbabák.Az az időszak teljesen más volt,más kultúra,a filmeknek is jobb hangulatuk volt(mondjuk ez nem tudom hogy jön ide :D) tehát szerintem a normális emberekhez az az idő passzol nem ez,kész szégyen ami itt megy,akkor inkább maradok szingli és kétszínű barátok sem kellenek,ez esetben a magányt választom.Ami még elszomorít hogy a szeretet az abszolút a háttérbe szorul

2012. okt. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ink úgy fogalmaznék h olyan családias/baráti lett a hangulat, mindenki közvetlen mindenkivel ;)
2012. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A 80as évekbe én is szívesebben éltem volna,mert a mai világ az valami elszomorító.sokszor úgy érzem,hogy nem ide való vagyok,nem ebbe a világba tartozom.Lehet most az a menő,hogy minnél több pasijuk legyen.Én nem akkarok ezek közé tartozni köszönöm szépen :) boldog párkapcsolatba élek már lassan 4 éve.El sem merem képzelni,hogy hova fog eljutni a világ ha így folytatodik?!
2012. okt. 24. 18:43
 6/8 anonim válasza:

Tudom hogy ez nem ide illik... de nem értem hogy a "24/L"

mit jelent? :D pls irjátok meg, mert ezt sok kérdésnél látom, és nem értem mit jelent.

2012. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én se :D sztem vmi kódszám v nemtom mi lehet o.O
2012. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

19:48


használd a fejedben lévő káposztalét, és rájössz!

2012. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!