Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S? FACEBOOK?

S. O. S? FACEBOOK?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm mondta, hogy szülinapja alkalmából írtak az idővonalára sokan...én azt nem látom..gondoltam azért, mert letiltotta, hogy lássam mit tesznek neki közzé..viszont van olyan is, amit látok, ami az idővonalán közzé van téve bejegyzésként.Megnéztem ismeretlenként is, hogy írtak e neki az idővonalára szülinapja alkalmából, de úgy sem látom.de viszont azt a bejegyzést sem, amit ismerősként látok.SZÓVAL LEHET OLYAT, HOGY ESETLEG KÜLÖN KÜLÖN BEÁLLÍTANI BEJEGYZÉSENKÉNT, HOGY PL.EZT A MONDATOT X LÁSSA, EZT A MONDATOT Y LÁSSA? És viszont amikor rákérdeztem, azt mondta, hogy nem tiltott le semmit.Lehetséges, hogy a Facebook szarakodik??

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!


2012. okt. 22. 23:11
 1/3 dominika72 válasza:
Ilyen nics hogy x lássa vagy y nem .... Ugy lehet be állitani hoyg közeli ismerösök, csak én, a barátaim,barátaim-barátai és nyilvános ezek a lehetöségek vannak..
2012. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De viszont van olyan, hogy elrejtés a következők elől...
2012. okt. 23. 10:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerre is be lehet állítani az adatvédelmi beállítások, egyéb résznél, de bejegyzésenként is külön-külön másra.
2012. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!