Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki segít az angol házimban?

Ki segít az angol házimban?

Figyelt kérdés

Le kellene forditani egy szoveget!!..

es a google fordito meg szar



2012. okt. 22. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
és hol a szöveg??
2012. okt. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A kovetkezot kellene angolra forditani:

Az én szabadidom

nagyon szertem mikor van egy kis szabadidom,mivel akkor kikapcsolodom egy picit.

szabadidomben altalaban azt csinalom azmit szertek! TANCOLOK!

A tanc az en hobbym,es nagyon szeretem csinalni.ha tehetnem egesz nap csak tancolnek.!

szabadidomben nehaa pihenek is! A pihenes is fontos szamomra!

neha enekelni is szoktam de nincs tul jo hangom!viszont amikor anya foz vag sut akkor szoktam neki segiteni!

nagyjabol ezeket szokatam csinalni a szabadidomben!:)



nagyon fontos lenne ezt a szoveget leforditani angolraa!megkoszonnem!

2012. okt. 23. 11:23
 3/14 anonim válasza:

My freetime

i like when i have a few freetime, because this time i can relax.

In my freetime i like doing that what i like. i dance!

My hobby is the dance because i like doing this very much. If i could do, i would danced all the day.

i sometimes relax in my freetime. This is important for me.

I sometimes sing, but i haven't got a good voice. But if my mom cooks or bakes, i help her.

I broadly do that in my freetime.

2012. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

My freetime

I really like when I have a little freetime since I have the opportunity to relax these times.

In my freetime I usually do what I like.Dancing.

Dancing is my hobby and I love doing it.I'd just keep dancing all day if I could.

In my spare time I sometimes have some rest as well. Leisure is very important for me.

Sometimes I sing too but I don't have too good voice.However, when my mom does the cooking, I help hre with it.

On the whole this is what I do in my leisuretime.



A tegnapelőtti tele van hibával...

2012. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Ahha, persze :D jó vicc, hogy tele van hibával az enyém.. Sajnos a szórenddel nem igazán vagy tisztában egy - két helyen, meg a fogalmazás is érdekes.. pl az ifes mondatod is rossz :) In my spare time I sometimes have some rest as well. Konkrétan nem azt írtad le, amit a kérdező is leírt, hanem hogy van néhány pihenésed.. de nem baj... gondolom még távol vagy az érettségitől és a nyelvvizsgától. :)
2012. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

kedves utolsó


1. közelében nem vagyok nyelvvizsgának mivel az anyanyelvem az angol...


2. Vegyük csak sorra a hibáidat


few freetime --> freetime az uncountable (megszámlálhatatlan) ezért little freetime


in my freetime i like doing that what i like--> in my freetime i like doing what i like, that nélkül, de a mondat még így is csak azt jelenti, hogy szeretem a szabadidőmben azt csinálni amit szeretek...


my hobby is the dance--> my hobby is dance the nélkül


if i could do, i would dance all the day--> if i could,i would every day ( all the day egyáltalán nincs, csak all day van ami azt jelenti hogy 'az öszes nap' vagy egész nap...


i broadly do that in my freetime--> jelentése: Nagyjából csinálom azt a szabadidőmben


arra inkább külön nem is térnék ki, hogy hány vesszőt tettél rossz helyre vagy éppen nem tettél ki valamint hány nagy I helyett írtál kicsit ugyanis az angolban az E/1 személyt nagybetűvel írjuk mondat közben is :))


Innentől kezdve a kérdezőre bízom azt, hogy ki nem azt írta amit ő szeretett volna...


Ami meg az érettségit és a nyelvvizsgát illeti: ha te esetleg valaha is úgy döntesz, hogy ilyenre vállalkozol akkor nagyon sok sikert kívánok hozzá - szükséged lesz rá...

2012. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ja bocs most vettem csak észre, hogy a javításnál én is elrontottam I like dancing, nem I like dance.
2012. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Amm...koszonom a segitseget mindenkitol!:)

nagyon sokat segitettektek!

pusz.!

2012. okt. 26. 20:40
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves 3.-5., a megoldásodban nehezen találni olyan sort, amiben nem volt hiba... De legalább ne okoskodnál, ha nem tudsz angolul, mert csak kiröhögteted magad: "Konkrétan nem azt írtad le, amit a kérdező is leírt, hanem hogy van néhány pihenésed.." Felütheted a szótárat, "to have a rest", kb. második héten tanítják angolból.

Kérdező, ha nem szeretnél egy olyan egyest, ami kilóg a naplóból, akkor szerintem a negyediket másold.:D

2012. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

How I Spend My Spare Time

I am mad about when I have some spare time. Since I can relax then. Mostly, I can do what I love to do. I DANCE. Dancing is my knack on, and I awfully enjoy it. I would just dance and dance all day long. Occasionally, I also lay back. It is of great import for me. Sometimes I sing too though I do not have a good voice. But when Mom is cooking or baking I often help her in the kitchen. These are all what I usually do in my spare time.

2012. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!