Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a videó igaz...

Szerintetek ez a videó igaz vagy hamis?

Figyelt kérdés
Én nem hiszem, hogy valaki akit elütöttek megússza egy karcolás nélkül, de túlságosan laikus vagyok, hogy ldöntsem

#cékla #Hungária Kapitány #supermanus #mehicho batman
2012. okt. 22. 20:02
 1/3 A kérdező kommentje:
2012. okt. 22. 20:04
 2/3 anonim válasza:

Hát, nem tudom biztosra mondani de én sem hiszem,

hogy ez megtörtént!

2012. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán megtörténhet, mert a csávót nem úgy ütötték el, hogy a földön állt, mert akkor a lába jó eséllyel eltört volna, hanem felugrott és a lapockája környékére esett rá egy elég nagy területen így az ütődés energiája nagyobb felületen oszlott el.A szélvédők meg úgy vannak gyártva, hogy ne hulljanak sok apró darabra, hanem berepedjen és megálljon a helyén a sok kis apró darab.Ezt egyébként úgy érik el, hogy egy fólia van 2 üveglap között és a 2 üveglap hozzá van ragasztva a fóliához.
2012. okt. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!