Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tesz fel magáról mindenk...

Miért tesz fel magáról mindenki képet iwiwre meg myvipre?

Figyelt kérdés

Én is akartam, csak szerintem iszonyatosan csúnya vagyok és hülye fejem van. Félnék hogy leszólnának meg ilyenek.


F/15


2009. aug. 8. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én általában azért teszek fel hogy az ismerőseim megismerjenek hogy igen Ő az!:D Amúgy meg ne foglalkozz mások véleményével! Mindenki azt mond amit akar! ;)
2009. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy az ismerőseim, vagy a nem-ismerőseim megnézhessék, hogy milyen szép vagyok:P

Na jó, nem, de pl én nagyon gyakran változtatom a külsőmet, új hajszín vagy fazon, új pc, néha alig lehet rámismerni, és tök érdekes ilyen képeket kirakni, hogy mennyire megváltoztam:D

Meg persze kellenek a komikXD

2009. aug. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!