Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Umineko no naku koro ni...

Az Umineko no naku koro ni miért megy vissza az időben?

Figyelt kérdés
az első 4-5 részben mindenkit kinyír Beatrice, a boszorkány. utána meg már egymással beszélgetnek a halálukról...akkor ez most hogy van?! valaki magyarázza el! (mondták, h nézzem meg a higurashit, de arra nem vagyok kíváncsi)
2012. okt. 19. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Pedig jobban járnál ha megnéznéd!
2012. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de mint mondtam, nem akarom, mert nem vagyok rá kíváncsi. légyszi akkor írj, ha a kérdésemre választ tudsz adni.
2012. okt. 21. 14:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Beatrice az Aranyboszorkány egyfajta "játékot" űz az Ushiromya családdal,melyben Battler nem bírja,pontosabban nem akarja elfogadni azt a tényt,hogy Beatrice valóban boszorkány. A sírfelirata szerint meg kell találni az Aranyföldet,és akkor lemond a jogairól,miszerint visszavesz mindent,kamatostul.

Ez az egész Aranyföldes dolog a család fejétől származik,aki megidézte Beatricét,hogy megmentse a családot a szegénységtől,de később elzárták a boszorkányt egy tárggyal,melyet viszont az egyik szolga összetört a szerelme érdekében.

NEM BIZTOS,HOGY ERRŐL SZÓL,EZT CSAK OLVASTAM!

2012. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de erről szól, ezt tudom, de nem értem, az ötödik epizódnál arról kezdenek beszélni, hogy meghaltak, meg ilyenek, közben teáznak...az most mi? TUDOM miről szól,de EZT nem értem! köszönöm az eddigi válaszokat, de könyörgöm, valaki a kérdésemre is adjon már választ!
2012. okt. 22. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Az idős néni(a neve most nem jut eszembe),az egyik cseléd,Beatrice mestere volt,akit Rosa ismert,és ő is "ölte meg" (Mármint Beatrice-t,aki akkoriban még ember formájában raboskodott a szigeten,mert a csvalád feje beleszeretett). Illetve Jessica Beatrice emberi alakja. Illetve visszaemlékeznek,hogy előző életükben,egy másik világban mi történt velük. Ezért kéne megnézni a Higurashi-t,ott valamilyen szinten könnyebb érteni a dolgokat,és Rika-chan Bernkastel,a több,mint ezer éves Utazó Boszorkány. De a Higurashi-ban még Oyashiro-sama reinkarnációja. Szóval eléggé bonyolult,de érthető.

Illetve Battler az egyetlen aki igazán tagadja a létezését,ezért Beatrice meg akarja győzni minden áron,mert a mágia csak akkor igazi,hogyha hisznek benne.

Ezért Battlerrel minden gyilkosságnál és rejtélynél beszélgetnek ,míg Beatrice megállítja az időt. Csak,hogy Genji is tu egy, s mást Beatrcice-ről,miszerint ő a család fejének a szeretője volt. (De,hogyha elolvasod a vn-t,akkor meglátod,hogy Beato nem is olyan gonosz!)

2012. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszii :D végre valaki!
2012. okt. 23. 12:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz vagyok,pontosabban én voltam mindegyik válaszoló! :D
2012. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Így 6 év távlatából:

5ös, ennyi f#szságot már rég olvastam egyszerre :D

Felfogtál te bármennyit is a Higurashiból/Uminekoból?

2018. jan. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én is most élem az Umineko-s korszakom. Az előző jó sok blődséget mondott. Remélem azért már sikerült elolvasni vagy a mangát vagy a VN-t :D


Ez egy csodálatos történet, nagy kár, hogy nem folytatják az animét.


Hogy a kérdésre is válaszoljak...

Mondjuk úgy, hogy a történet 8 nagy játékból áll. Az anime az első 4 játékot öleli fel, azokból is sok minden kimaradt. (Mivel az eredeti VN 100+ óra játékidőt foglal magába..)


A játék vége olyan, mint egy game over, az új játáknál minden elölről indul. Ezért van az, hogy aki meghalt, feléledt.

2018. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!