Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Színtévesztés az alábbi...

Pabiii kérdése:

Színtévesztés az alábbi lehetőségeket pályaválasztás terén, mennyire befolyásolja?

Figyelt kérdés

Alkalmassági vizsgám megvan, de szerepel benne, hogy színtévesztő vagyok. Úrvezetőim lehet. Ha jól tudom, akkor B jogosítvánnyal lehet dolgozni (pl. szállító, taxis...stb.). Ha jól tudom akkor a C kategóriám is meg lehet, de viszont azzal már nem dolgozhatok. Csak saját célra lehet használni. (DE C kategóriát nem is akarok.)


Kérdésem az lenne, hogy ezeket jól tudom? Tehát B kategóriával lehet dolgozni? (taxi, szállító[3500kg-ig] stb.). Vagy csak úgy dolgozhatnék, mint pl. üzletkötő? ..ahol a gépjárművet utazásra használom és a pénzszerzés nem a gépjárművel történik, hanem az csak egy eszköz.


Lehetőleg olyanok válaszoljanak akik 100%-ig biztosak a válaszban. Tehát ne: "szerintem..." meg ne hülyeségeket.


Előre is köszönöm! Üdv.


2012. okt. 15. 10:45
 1/1 anonim válasza:
Mosonmagyaróvár éltem eddig, ott a Taxizáshoz nem volt elég a B kategóriás jogosítvány, viszont a barátnőm férje aki színtévesztő elvégezhette a taxizáshoz szükséges vizsgákat. Ez kb 4 éve lehetett.
2012. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!