Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindig osszeveszek anyukámmal...

Mindig osszeveszek anyukámmal minden aproságon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukámmal mindig osszeveszunk napi szinten,holott szeretjuk egymsát de o folyton lehulyéz engem és én se beszélek valami szépen na nem a szavakat hanem a hanglajtésemre értem.Már teljesen ki vagyok készulve.

Mit tegyek hogy enyhítsem ezt.Most beteg vagyok és osszevesztunk megint o meg szó nélkul elviharzot munkába.

És ez mindig így megy.

Apummal elváltak,3 éves koromban.

Mit tegyek?Segítsetek!

14/L


2012. okt. 11. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de mielőtt visszaszólsz, számolj el magadban tízig!
2012. okt. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Üljetek le és beszéljétek meg, hogy mi lehet a folytonos összeveszésetek oka. Mivel te most vagy pubertás, ezért veled is nehéz lehet, rossz időszak a gyerekek éveiben.

Anyudat is meg kell értened, mivel egyedül nevel téged (feltételezem, mert nem irtad,hogy lenne valakilye).

Nem akarok senkit sem megilyeszteni, de mielőtt kiléptek a házból, vagy együtt vagy külön, ne haraggal menjen el, mert sosem lehet tudni, hogy hol éri utól a baj. (tapasztalat)

2012. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szépen a válaszokat.Megfogadom a tanácsokat de ha van valaki akinek ugyanez a baja akkor leírná neki hogyan sikerult megoldania a problémát?

Koszonom.

2012. okt. 12. 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!