Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Xperia Mini Pro-n átállítom...

Ha Xperia Mini Pro-n átállítom a témát, egy másik színvilágra (pl. : zöldre), akkor a zenelejátszónak a színének nem kéne zöldre átállnia?

Figyelt kérdés

2.3.4 - es androidnál próbáltam és nem, majd frissítettem

4.0.4 - esre, de itt sem tudom...


2012. okt. 5. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.A wifi meg akksi jelet nézd a felső sarokban.
2012. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogy jön ide a wifi meg az akksi? a zenelejátszó hátterét szeretném más színre megváltoztatni mert láttam pár videóban és mindenhol más volt. nekem csak szürke és kész! PLS
2012. okt. 6. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó, akkor csináld, én csak elmondtam, hogy ez ezt állítja, nem a zenelejátszót.
2012. okt. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem, a téma átállítja a Wifi és az akksi jelének színét?
2012. okt. 6. 18:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, meg az értesítési sáv színeit.
2012. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De vannak olyan témák, amik a zenelejátszót is cserélik, meg az ikonokat átszerkesztik stb.

Bár án ezeket csak cyangoenmodban próbáltam, és letöltött téma kell, nem pedig az alap témák.

2012. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pedig én akármilyen témára állítom, az értesítési sáv marad ugyanolyan fekete. Azt slussz Pássz.
2012. okt. 6. 20:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Húzd le az értesítési sávot és látni fogod.De ne magát a fekete csíkot nézdd, hanem a wifi ikont meg a többi ikont.
2012. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!