Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pszichológiát hol lehet...

Pszichológiát hol lehet tanulni? Melyik egyetemen? Melyik városban?

Figyelt kérdés
nem vagyok jártas benne. meg hogy milyen pszichológia szakok vannak. ha van tapasztalatotok, vagy véleményetek írjátok le. És légyszíves ne linkeket küldjetek be. Mert már találtam néhányat, csak kíváncsi vagyok a ti véleményetekre. Ismerőseim nem tudnak ehhez hozzáfűzni semmit se. Ezért hátha ti tudtok valamit. Meg hogy megéri e. Meg hogy mennyit kell fizetni, vagy hogy kell e egyáltalán fizetni?
2009. aug. 3. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Államilag támogatott képzésen nem kell fizetni.

Van ELTE, Károli, Pázmány, Debrecen, Szeged, Pécs... ezekről tudok.. hát nem tudom megéri-e, mert eléggé telített a szakma, ez attól függ, hogy mire specializálódsz. Pl szerintem szexuálpszichológusból kevés van:)

2009. aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Ahol biztosan lehet:Pest, Szeged, Debrecen, Pécs

Én Szegedre jártam egyetemre, felvettem néhány pszich. előadást és szemináriumot. Nekem nagyon tetszett. Elég nehéz bekerülni, nagyon népszerű szak. Ott, Szegeden erős angol tudás kell, hogy megállja az ember a helyét.

5-6 éve 80-100 ezer között volt egy félév de gondolom vannak államilag finanszírozott helyek is.

2009. aug. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!