Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A négerek tényleg másabbak?

A négerek tényleg másabbak?

Figyelt kérdés
Nem akarok rasszista hozzá szólásokat a kérdésem sem az! Csak érdekelne ,hogy ígaz az ,hogy a néger alsó állkapcsának egyik sajátossága a "majompárkány" maradéka, amely egy csontos rész rögtön a metszőfog mögött. A majompárkány a majmok jellemzője és hiányzik fehéreknél.Illetve azt is halottam amit tényként kezelnek ,hogy az usa hadserege állandóan készít iq teszteket amelyben rendszerint a feketék 15%al rosszabbak mint a fehérek.

2012. szept. 30. 21:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem a legjobb fogalmazásom el olvashattam volna :D csak a szöveget úgy másoltam be ide,,.. ezért elnézést kérek.
2012. szept. 30. 21:24
 2/5 anonim ***** válasza:
hàt èn sem vagyok rasszista de , nekem a nègerek kicsit ellszenvesek beszèltem màr velük de tènyleg furàk kicsit tènyleg mint ha butàbbak lennènek,komolytalanabbak ezeket nem bàntàskèpp mondtam csak sajàt egyèni vèlemèny
2012. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én falún lakok :D Van itt egy néger állítólag nagyon rossz tanuló sokat káromkodik elég egyszerű teremtés.Az ilyenek miatt sajnos elég gyakran meginog a hitem abban ,hogy mi teljesen egyformák vagyunk....
2012. szept. 30. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem ugyanugy vannak butak es okosak is..

gondolj bele milyen sok neger jar m.o-ra orvosi egyetemre?

obama is neger!

ez hulyeseg. :D

2013. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nem is értik obama hogy lehetett elnök, szidják is rendesen. én is olvastam a cikket amiből kiszedted, sztem tökre igaz. ha látsz négert, hasonlítsd össze egy fehérrel, sztem nagyon nagy a különbség! nem tudom olvastál-e a gazdasági helyzetükről, az is csak azt bizonyítja mennyire nem mennek semmire mióta a fehér vezetőket lecserélték feketékre afrikában. a gazdaság romokban, a világ egyik legveszélyesebb helye. azt is írták hogy 200 évvel lemaradtak a fejlődésben a fehérektől . jah és 6000 éven át semmit nem találtak fel. ez azthiszem a tiszta fehérekre értették
2013. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!