Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olvasátok el és írjátok le...

Olvasátok el és írjátok le hogy ti mit gondoltok róla!? lent.

Figyelt kérdés
Ahogy este ott fent néztem az eget, elgondolkodtam az egész életemen, most mondtam MOST kell talpra állnom míg nem késő, fiatal avgyok behozhatom vágyaimat, okosáomat, tanulmányaimat, szerelmemet, hogy boldog lehesek, ezentúl mindig örömel kellek fel és vágyom sorsomat írom kellönden míly folytogat, hogy szép legyen e életem ! Csak belegondolok és örülök minden percnek! H bánatos lennék akkor is örülök hisz ha baj van oldjuk meg, oly kegyesen, hisz az élet mindig ,megy tovább! S így építem e sorsom! örömből és bánatból mely lelkem suhalatta mondja! Szívem oly rejtélyes! Az élet szép! Vigyázni azért kell mindig sosem tudni, hogy ki itt az Ördög épp!

2012. szept. 25. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hogy ezt a megváltozásd kezd el azzal hogy elõ veszed a nyelvtan könyved..........
2012. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olvassátok az 2 s,az nem avgyok hanem vagyok,nem okosáomat hanem okosságomat,lehessek az 2 s,örömmel az 2 m,a kelek fel az csak 1 l, hogy csak kevés hibát írjak le.........TANULJ MEG ÍRNI!!!!!!!!!!
2012. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!