Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Közlekedési bírságokból...

Attila9388 kérdése:

Közlekedési bírságokból összegyűlt 50 000 forint tartozásom és már küldtek mindenféle levelet hogy fizessek. Olyanokat hallottam hogy majd bevisznek közmunkára vagy elzárás lesz. Lehetséges ilyen hogy kijönnek értem a rendőrök? Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Minek szabálytalankodsza, ha csóró vagy és nem tudod kifizetni a büntetést? Ráadásul többször is?


Szerintem simán megérdemelnéd, hogy elvigyenek közmunkára! Ha azt nem töltöd le, akkor börtönben végzed, még ha 10 napot, akkor is büntetett előéletű leszel, senki nem ad majd munkát! Jól megszopatod magad ezzel a hozzáállással!

2012. szept. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Akkor legalább olvasnád el a kapott mindenféle leveleid tartalmát!

Helyszíni bírság esetén a rendőr által kiadott papír hátulján is rajta van, hogy pld 5ezer Ft bírság esetén 1 nap elzárás, vagy 6 óra közmunka is vállalható.

2012. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!