Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam egy sms-t, hogy a volt...

Legion kérdése:

Kaptam egy sms-t, hogy a volt munkahelyemről kaptam 70. 000 Ft-ot, fizetés címén. Én viszont már nem dolgozom ott, egyértelműen nem jár nekem az a pénz. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Utald át nekem légyszives.
2012. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

1. lépés: Kapcsold ki a gépedet


2. lépés: kezd el tölteni a telefonodat.


3. lépés: aludj holnapig hogy kipihent legyél és ne legyél majd holnap feszült.


4. lépés: menj el arra a kib*tt munkahelyre és érdeklődj!


Bocs a csúnya szóért, de muszály volt!

2012. szept. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Ja, és ne felejtsd el holnap elvinni a telefonodat, hogy megmutasd az SMS-t!
2012. szept. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ne szólj senkinek, vedd le a pénzt, és kész. Mi így jártunk két hónapja, a párom 40.000-rel több fizetést kapott a borítékban. Egy napig tipródtunk rajta, nagyon jól jött volna a pénz, de nem tudtuk eldönteni, hogy most a főnök bepróbálta vajon (hogy lássa, hogy becsületes-e) vagy teljesen véletlen. Az első verzióban maradtunk, ezért visszaadta neki a pénzt. Annak meg fogalma sem volt az egészről, mert a könyvelő cseszte el!!! Még csak nem is keresték sehol sem... Így jártunk. De legalább a lelkiismeretünk tiszta.

Nálad viszont még csak ilyen sem állhat fent. Keressék meg, kinek utalták! Tuti nem tudják... Tedd el!

2012. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!