Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért nem veszi a játék hangját...

Mért nem veszi a játék hangját fel a fraps?

Figyelt kérdés
Régen a próba verzió felvette a hangot.De most a próba verzió meg az eredeti regisztrációs verzió sem veszi fel a hangot ami a játékban van...HELP

2012. szept. 23. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Netán Realtek a hangvezérlőd?


Nálam akkor csinálta ezt mikor a fraps-ban be volt átállítva, hogy ne mikrofont használjon, ezt könnyen át is állítottam.


Igen ám de a hangvezérlőtőben elfelejtettem átkapcsolni a "keverő"-menüben, hogy elsődlegesen ne a mikrofont kezelje hanem a sztereó hangokat.


Onnantól már rendesen rögzítette a hangokat is a fraps!

2012. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Letudnád nekem pontosan írni mit csináljak?(Nem vagyok az a computer zseni)Amúgy igen Realtek-em van
2012. szept. 23. 21:35
 3/3 anonim válasza:

Nem tudom, mennyire aktuális a probléma még, de ha még mindig nem jó a hangfelvétel, akkor íme a leírás:

1. A jobb alsó sarokban van a Hangerő ikonja, egy szürke flippergolyóra emlékeztető gomb. Jobb klikk rá, majd a Hangerőszabályzó megnyitása.

2. Beállítások fül -> Tulajdonságok

3. Keverőnél állítsd át Realtek HD Audio Input-ra (nem tudom, neked mi van, de az INPUT legyen benne), majd pipáld ki a sztereó keverőt és OK

4. Itt is pipa a Sztereó keverő alatt, és bezárás.


Nekem működött ;)

Korábban szenvedtem a hanggal, semmi nem hallatszott, max-ra felnyomtam a hangerőt laptopomon, bedugtam egy hangszórót, az is max hangerőn, szinte semmi nem hallatszott. De így most már minden rendben van :D

2013. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!