Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez segít az elnyomott melegeken?

Ez segít az elnyomott melegeken?

Figyelt kérdés

Magyar művészek (?) tátognak a Fuck you című dalra, hogy így támogassák a melegeket. A youtube-ra feltették, de az origo linkjét teszem be, ott magyarázatok is vannak. Tehettem volna ezt más rovatba is, de várom a véleményeket, hogy jó helyen van-e itt.


[link]


2009. aug. 2. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Ez a humor kategória... de, van egy olyan tippem hogy a művészek kapnak ezért pénzt rendesen. Ez az Allen, vagy ki meg egy vicc, egy rakás gané. És nem. Melegként úgy látom, hogy ezt egyikünk sem kérte, és ez csak egy újabb támadási felületet ad majd a velünk szemben állóknak. B@sszák meg azok, akik ebben az ötletben közreműködnek.
2009. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%
Jah Fuck you all homosexual.
2009. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Még szép, hogy csak pénzért csinálták. Ingyen én sem égetném magam ilyen sz@rban. A vidi alapból úgy néz ki, mint amikor pár túl sok szabad idővel rendelkező pulya felszabadul a youtube-ra és tátognak valami "zenére".

Igen, ezt egyéb->egyébbe kellett volna raknod szerintem, mert erre viccesen nem lehet úgy válaszolni, hogy valakit meg ne sértsen.

2009. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!