Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lányok miért olyan képeket...

A lányok miért olyan képeket raknak fel fészbukra amikor telefon van náluk és ilyen menő fejet vágnak?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok pedig rendes képeket töltök fel nem ilyen telefonos kacsaszájasat.

2012. szept. 23. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik menő. De szerintem szánalmas...
2012. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem is elég undi
2012. szept. 23. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok 1(!) képem van telefonnal, de csak mert nem tudtam máshogy megoldani... A kacsaszáj meg undorító... Szerintem...
2012. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az a kacsaszáj szerintem is undi, csak azért is uncsi, mert a viccoldalakon is ilyen képeket töltenek fel.
2012. szept. 24. 14:29
 5/5 anonim válasza:
Jaaaa, a kacsapofi szerintem is undi, ezeket nézni számomra kész bünti. Cukibb pofikkal is lehetne pózolni, mondjuk egy plázába, vagy a balcsin egy rózsaszín cuki tatyival. Ez most komcsi, mindjárt összefoscsizom magam ettől a cuki dumcsitól. Nahááát besza-behu, de király cuki pofa vagyok, mindjárt előveszem a fészerből a balcsimat, oszt kettévágom a fejcsimet vele.
2013. ápr. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!