Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten belül hol lehet...

Budapesten belül hol lehet fotót előhívatni nagyon jó minőségben, úgy hogy beviszem pendrive-on, és 1-2 órán belül elkészítik nekem? És nem szabvány méretű fotót, hanem nekem 21x21 centis kell.

Figyelt kérdés

Nagyon fontos a pontos méret,attól nemtudok eltekinteni..

Ha árat tudsz azt is mondj légyszives. Zugló környékén lenne a legközelebb, de utazok ha kell.



2012. szept. 22. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:

A gépek szerintem csak szabványban dolgoznak. Annyit tudsz csinálni, hogy a 21x21-es méret fölötti képet csinálsz otthon, amin belül egy 21x21-es méretű rész lesz maga a fénykép, a többi pedig üres (fehér).

Legközelebb az A4 van hozzá, az 21x28-as kép. Létrehozol egy ekkora méretű fájlt, és abba beleméretezed a négyzet alakú képet. Nyomásnál kérsz egy A4 méretet, majd a kész képről levágod az üres részt.


Digitális 1 órán belül ki szokták dolgozni, de mivel nem vagyok Budapesti, így konkrét helyet nem tudok mondani.

2012. szept. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves válaszoló, megoldódott a probléma:)
2012. szept. 28. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!