Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tippmixben handycappel...

Ha tippmixben handycappel Döntetlenre teszem mondjuk (1-0) -ra akkor azt rakom meg hogy az egész mecs döntetlen lesz? Vagy mi?

Figyelt kérdés
kérlek magyarázzátok el! :)
2012. szept. 18. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom.De olyan döntetlen hogy 1-0 olyan nincs XD .

Tudod a döntetlen az az hogy a rugott gólok száma egyenlõ.........

2012. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de van hazai döntetlen meg vadég is jobb ha tudod! mondom, handycappre gondoltam.
2012. szept. 18. 22:15
 3/6 A kérdező kommentje:
úgy valóban értem hogy 1-0-ra nincs döntetlen de hogy mi van akkor ha egy ilyen handycappest megteszek döntetlenre ?vágod?
2012. szept. 18. 22:16
 4/6 A kérdező kommentje:
és tudom hogy mi az a döntetlen nem kell elmagyaráznod csak lehet nem érted mit akarok mondani :|
2012. szept. 18. 22:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, mert ez a handycap-es gól is beszámít az eredménybe. Pont az a lényege, hogy nehezebb legyen a győzelem, ezáltal több pénzt hozzon!


Ha az a Real Madrid - Újpest meccsre az van írva, hogy (0:1 Handycap), akkor ha a meccs döntetlen lesz, akkor a Tippmix szerint a real veszít, ha a Real csak 1:0-ra képes megverni az Újpestet, akkor a meccs döntetlen lesz a Tippmix szerint, ha meg 2:0-ra nyer a Real, akkor a Tippmix szerint 1:0-es győzelem lesz.

Ugyanis ha sima fogadás lenne, akkor ca. 1,05-ös azaz a legminimálisabb szorzóval lenne fizetve a meccs, az eltérő esélyek miatt.

Bocs az Újpestiektől, írhattam volna Fradit vagy Debrecent is, nekik sem lenne (sokkal) több esélyük.

2012. szept. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ha meg 2:0-ra nyer a Real, akkor a Tippmix szerint 1:0-es győzelem lesz. "

Javítás: 2:1 lesz a Tippmix szerinti eredmény.

2012. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!