Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell mutatni a kezünkkel...

Hogy kell mutatni a kezünkkel a peace-jelet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2009. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
talán köszönöm vagy valami...okos emberke vagy ha szrba se nézed más fáradozását hogy megkereste neked
2009. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de nem tudom milyen jogon ítélkezel más ember felett. Éppen hívtak telefonon, ezért nem tudtam rögtön megnézni a választ.

tudod sok itt az olyan ember aki kihasználja az aninimitást és ugat a többi embernek, arc nélkül persze. De ha megjelenne a név, kép, személyes adat, akkor egészen más lenne a helyzet.

Nem tudsz felhúzni:D

A linket pedig köszönöm!:)

2009. júl. 30. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
nem is akartalak felhúzni. engem bosszantott hogy megkereste neked az első válaszoló te meg nem méltattad semmire. így hogy már szóltam, megköszönted neki persze, kerested a kifogásokat, engem pedig kioktattál de magadtól szerintem nem vitt volna rá a lélek.
2009. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Hagyd már békén! Attól, hogy feltett egy kérdést, nem köteles fél percenként visszanézni, hogy jött-e rá válasz. Vagy te így szoktad?

És valószínűleg bármit mondhatna, neked semmi nem lenne elég jó "kifogás".

És amúgy meg szerintem pont lesz*rja, hogy miket ugatsz neki! (meg jobb is, ha ezt teszi, mert ilyen idiótákkal nem kell foglalkozni)

2009. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát úgy,hogy mindegyik ujjad összezárod csak a középső ujjad marad egyenes ;) próbáld ki pár embernél =)
2009. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!