Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha sok játék van a gépemen az...

Ha sok játék van a gépemen az lassítja a gépem?

Figyelt kérdés

Gépem:

Rendszer:Microsoft Windows XP 2002-es verzió szervizcsomag 3

Számítógép:Intel(R) Pentium(R)4 CPU 3.06GHz 3.08GHz,512MB RAM


Ezek vannak fenn:SWAT4,Call of duty 4,WOW Lich king,Doom3,GTA SAN ANDREAS,Half Life 2,Counter strike source,MAFIA 1,NFS most wanted



2012. szept. 8. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, a te géped, ezekhez a játékokhoz tökéletes.

Talán keresgélned kellene a gépeden, lehet van egy-két vírus, ami belassít.

2012. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy vírusos mert a játékok nagy részét vettem és többször is ellenőrzöm a gépet hátha talál a vírus irtó vírust.Tudom hogy vannak olyan vírusok amiket nem észlel a vírus irtó de igazából nem is olyan lassú a gépem mert 2004-es 2005-ös a gép és nagyon jól megy.Csak pár hónapja mikor újra lett rakva akkor gyorsabb volt valamivel most meg picit lassabb..de ez szerintem néhány szükséges program okozza
2012. szept. 8. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Ami már nem kell program/játék,töröld.
2012. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezen a gépen, ennyi rammal mennek ezek a játékok? tudsz valamit...
2012. szept. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 HammerFist válasza:

Igen lassulhat a gép a sok játéktól.

Észrevételeim szerint bármit raksz fel lassítja a gépet,ahogy tellik a vinyó úgy lassul a gép,nameg a háttérben futó alkalmazások szívják a memóriát is. :)

Az elöttem írónak üzenem hogy a ram nem minden! A vga-ját nem tudjuk milyen és az számít a legtöbbet! (Ez köztudott)

2012. szept. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tudom, hogy az is számít, de attól még nem véletlenül van a ram sem. ezek közül kb az összes min. 1giga ram gépigényű. és gondoltam, ha a ram ennyi akkor a vga sem lehet sokkal jobb, mivel általába mindig a ram szokott a több lenni. legalábbis eddig amennyi configot láttam mindig így volt.


egyébként, hogy ne csak trollkodjak, igen számít valamennyit, hogy mennyi cucc van a vinyón.

2012. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!