Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova tüntek a Punkok?

Hova tüntek a Punkok?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 éve nem láttam egyet se.

2012. szept. 6. 20:35
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

el se hiszem! ma láttam 2 pUnk csajt az árkádnál! :)

De sajnos nagyon csunyák vótak. :(

2012. szept. 17. 18:23
 22/50 anonim ***** válasza:
40%

Igazábol a punkok haltak ki.Hanem a társadalom.Ma már a punk sem olyan mint régen.80-as évekbe ha tarajod volt meg bakancs akkor már hívták rád a rendőr,megtámadtak stb mert a rendszer ellensége voltál.Ma meg már fiú létemre mehetek rózsaszin tarajjal,felemás bakancsal a kutya sem fog észrevenni.Max a kisgyerekek meg az idősek.Ma nincs értelme punk nak lenni.Maga az öltözködés és a zene az jó.De maga a punk kultúra nem létezik.

Legyetek Skinheadek.Szarjatok le mindent,mindenkit és balhézzatok ha kell.

2012. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
te állat! :)
2012. szept. 18. 08:16
 24/50 anonim válasza:
lehet h a 80-as évekbe teljesen más volt minden és tényleg megvertek mert punk voltál, de ahogy változik a világ. a rendszer, a stílus ugy a punk is mint életstilus,zenei műfaj és mint öltözet is változik.
2012. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 RasszistaPunk válasza:

Mi parkokba szoktunk nyomulni vagy kocsmába vagy koncerten

Azért nem látsz annyi punkot mert Újgeneráció van akik páwák,raperek,k*rvák.. :D és egyértelmű,hogy a többi már nem öltözik ugy a munka miatt vagy mert kinövi a mostani generációnak 10%-a ha pank :/

punxnotred!

2012. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

Rasszista Punk ?

Nekem ez nem tetszik.Én Punk vagyok de nem rasszista.Hogy lenne 1 Punk rasszista ? Akkor már nem Punk.Inkább szarnál le mindenkit oszt élnéd az életed mint én.Nem érdekel senki,semmi oszt cső elvagyok

2012. okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 Riffic válasza:
Én is punk vagyok es nembirom a sok popmániást meg a rappert meg a sok.Ez a sok szar elnyomja a punkot,rockot meg minden ilyen zene stílust!!!!!!!!!!!!!!!
2012. okt. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 happyday ***** válasza:
14 év alatt csak 10-14-et láttam.
2012. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 happyday ***** válasza:
Am. itt romániában még mindig -pont,ha az vagy.A sulikban tiltják punk viseletet,és ha nem vagy te is a szokásos tucc-tucc divatmajom vagy igénytelen-stílustalan átlagember,nem mehetsz végig az utcán anélül,hogy belédkössenek...
2012. okt. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha punk vagy eleve nem kötnek beléd! Ha meg igen, szétverjük őket!!!

Anarchist punk

2012. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!