Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kollégáid zavaró szokásai?

Kollégáid zavaró szokásai?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, akinek a kedvenc rágcsálnivalóa világ legropogósabb/roppanósabb kétszersültje. És nem igazán csukja be a száját, ahogy rágcsálgatja. Már sikerült 2 hellyel odébb ülnöm, de még ide is elhallani.


Nem hiszem, hogy ez ellen lehetne valamit is tenni és jöhetnek a leszólások, mennyire nem vagyok toleráns vagy empatikus, de akkor is zavar. Már több mint egy éve minden nap ezt hallgatom (hihetetlen de egy éve minden nap ezt eszi, nem tudja megunni mert olyan egészséges) és eljutottam addig, hogy alig várom már a nap végét vagy a szabadságát, hogy végre legyen egy kis csend.


Leírnátok, nektek van-e hasonló zavaró dolog a kollégáitoknál? Legalább nem érzem magam egyedül.



#kolléga #zavaró szokások
2012. aug. 31. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy szerencsétlen csaj ennyire kulturálatlan. Pedig egy férfi sem eszik nyitott szájjal, pláne nem egy NŐ... undorító, konkrétan.

De csak azért mondom, mert eléggé eltudom képzelni a helyzetet, és az már megint más tészta, hogy közben ez zavar is másokat.

A csajnak kellene szólnod, hogy kicsit zavar, hogy ÍGY eszik. Finoman talán megmondhatnád neki, hogy ne vegye a világot is magára. Tudom, nehéz, de lehet, hogy sikerülne. :)

2012. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!