Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » McDonald’s, Burger King...

McDonald’s, Burger King vagy KFC? Melyiket szeretitek a legjobban?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
kfc :)
2012. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meki.
2012. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Meglehet lenni nélküle, csak pénzed szívja és kapsz egy kávés csésze nagyságú burgert, de ha nagyon kellene választani akkor KFC.
2012. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Burger King!
2012. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Burger King :)
2012. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#3 - egyél egy Whopper-t (normálisat, ne kicsit), ha neked az is kávés csésze, akkor nem a Földön élsz. :D


Nem szeretem semelyiket, régebben két hetente egyszer bejártunk, az utólag elnézve sok volt, most már 2-3 havonta egyszer HA...

Burger, vagy Mc. Változó. Mekit megutáltam alapból, mert fél évig náluk dolgoztam, tehát már csak az emlék miatt se nagyon keresem őket.

KFC jó, de valahogy nem vonz. :)

2012. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meki.Még ajándékot is adnak.
2012. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Meki
2012. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

6-os te nem értesz engem. Leginkább az árral és az ahhoz mért mérettel van a bajom. Hagyományos hamburgerezőkben, 500-800 Ft-ért vehetsz akkora burgert mint a fejed és ízben is finomabb, de ez csak egy kis kisvárosi nem túl tehetős véleménye.

De amúgyse kedvelem a gyors kajákat.

Szerinted/szerintetek mennyi sz@rt raknak egy olyan mekis vagy akármilyen gyors kajába, ami 10-20 év alatt sem romlik?

2012. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kilences, előző!


Én vagyok a Whopperes. Teljesen osztom a véleményed mellékesen, de mivel nem említetted, hogy mihez hasonlítod (pláne úgy, hogy most ezekről a nagy cégekről beszélünk), én csak ezt tudtam neked ajánlani. :)

Egyébként automatikusan közepes innivaló és köz. krumpli jár hozzá, 1250Ft. Ha valamivel, ezzel jól laksz, talán még ez nem mondható akkora lehúzásnak, de az biztos, hogy elkérik az árát.


Nem túl tehetős szöveget hagyjad szerintem, te is tudod, hogy az emberek 95%-a ugyanebben, a mi helyzetünkben van.

Egy kis hamburgeres sokszor tud jobb, de rosszabb is lenni. Nekik pont a bevétel miatt sikerülhet rosszabbra, mint az amúgy világon mindenhol "bevált" kaja.


Sok szarság lehet benne, de az is csak a zsömlében. Hagyma, uborka, saláta, az eredeti. Illetve a hús is annak mondható. Tudom, van az a nő, aki fényképezgette, és ő miatta kérded... dehát nem teljesen mindegy, ha ez bejön a népnek? :)

2012. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!