Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Surgosen UGYVED-et keresek....

Surgosen UGYVED-et keresek. Van olyan ugyved, aki segitene?

Figyelt kérdés
Gyorben nemet furgon osszetorte az automat meg aprilisban. A ceget kellene beperelni, mert nem reagalnak keresunkre, hogy adjak meg a biztosito nevet. A sofor ugysnis nem tudta (aki mellesleg magyar). Helyszinen rendornek elismerte a felelosseget. Azota megkertuk a jogerore emelkedett iratot errol. Az en autom angol, Angliaban van biztositva. A biztositom nem segit, mert csak felelossegbiztositasom van. Szamtalan angliai hivatalt megkerestem, egyontetuen azt allitjak, mivel Magyarorszagon tortent, mi magyarok vagyunk, ott kell elintezni. A MABISZ-nak irtam tobbszor is, csatoltam a rendorsegi iratot, nem valaszolnak. Be szeretnem perelni a nemet ceget, teritse meg az autom erteket (a markaszerviz szerint totalkaros), az utazasaim, az osszes felmerulo koltsegemet. VAN OLYAN UGYVED AKI TUD SEGITENI? S. O. S.! ( Az eset utan 6 honapig lehet pert kezdemenyezni ha jol tudom, ami mindjart letelik. )

2012. aug. 31. 09:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!