Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szívesen vagytok tornadresszbe...

Szívesen vagytok tornadresszben? Tesiórán kell? Máshol is hordjátok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 15:24
 1/7 anonim válasza:
Hideg időben védi a derekat is + alá egy harisnya
2012. aug. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen viselem, tesin nem kérik de szoktam abban tornázni. Volt amikor futásra felvettem nagy melegbe mert ez jól szellőzik. Amikor az utcán mentem végig akkor csak egy hosszú pólót dobtam magamra és ennyi.

De volt amikor nyáron dresszbe mentem ki futni meg egy pólóba amikor összefutottam a barátnőimmel akkor elmentünk velük sétálni egyet és amikor melegem volt levettem a pólót és a vállamra dobtam és egyszál dresszbe mászkáltam velük az utcán, jó érzés volt mert nem volt annyira melegem benne.

2012. szept. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmibajom nincs a dresszekkel. persze vannak kényelmetlenek, de amiket kimondottan sportolásra terveznek nem tesiórára azok kényelmesek csak hosszú ujjúak.

Nyáron tesin ha kint vagyunk akkor csak dresszben vagyok sokan megnéznek de nem érdekel mert kényelmes nem fülledek bele annyira.

Nyáron egyszer amikor lementünk szüleimmel a Balatoni nyaralónkba kifesteni meg rendberakni, akkor volt hogy egész nap csak a tornadressz volt rajtam és jobb volt mint a bikini mert ha vizes volt akkor kellemesen hűsítette az egész testem órákig. Az alsó része ami ugye egy bugyinak felel meg simán jó volt fürdőruhának így abban mentem le a Balatonba is fürödni aztán hazasétáltam 300 méter volt kb és egész nap elvoltam benne, semmi ruhát nem vettem fel szinte mert minek az úját feltűrtem a könyökömig és ennyi, simán megfelelt fehérneműnek meg pólónak. Nem is tudom hogy minek vittem magammal annyi ruhát pedig bőven elég lett volna egy melegítő két rövidnadrág egy otthoni meg egy utcai és egy felső. Na mindegy ez van. 18/L

2013. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, de csak olyan helyen, ahol nem gáz. Kell tesiórán, de van, hogy otthon is abban vagyok, amikor nagyon meleg van. Ha a tesióra az utolsó, és lusta vagyok átöltözni, akkor csak ráöltözöm, és úgy jövök haza, itthon aztán csak abban vagyok.
2013. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

-en direkt vettem itthonra is par szep hosszuujju tornaruhat.szivesen hordom.alvashoz is.

Vettem piros-feketet,kek-feheret,lilat,viragmintast erre a celra.

2013. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor sulis voltam még kötelező volt, gimibe is nem csak általánosba. Jártam gimibe tornázni is így vannak minőségi hosszú ujjú dresszeim is. Mai napig néha felveszem és abban tornázok itthon mert nekem ez a kényelmes és én vagyok talán az a kevés kivétel aki nem hisztizett azért mert abban kellett tesizni.
2021. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az iskolát már rég abbahagytam de nekünk tesin kötelező volt, meg jártunk az iskolai atlétika csapatba és ott is abba voltunk anno.


Mivel a dresszeim még megvannak így felszoktam néha venni ha itthon tornázok mert nekem nem volt vele bajom. Itthonra meg simán jó.

2022. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!