Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenkinek szüksége van...

Mindenkinek szüksége van olyan órákra, amikor csak is egyedül van, ugye?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy gondolkozhasson, egyedül csináljon dolgokat stb. De én szinte már jobban szeretek egyedül lenni, mint valaki mással, persze ez eléggé kedvfüggő nálam. Nem is azért vagyok magányos, mert nincsenek barátaim meg ilyesmi, mert vannak, és elég jól megvagyunk így is. Anyukám szerint az baj, ha szeretek magamban lenni, én meg nem tudom, hiszen nem vagyok depressziós meg semmi, eléggé vidám lány vagyok, de most akkor ez hogy is van?

UI: elnézést a szóismétlésekért!


2012. aug. 27. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen,ezzel en is igy vagyok. Alapbol nem vagyok az a jarkalos tipus ,lehetnek persze..de nem akarok. Nekem anyi a gondom ezzel,h neha azt erzem,ha gondom van,akkor kepes vagyok bedepizni miatta...mert egyedul fenn vagyok a szobamban es nincs mas ,csak a gondolataim..na meg a hulye kepzeloerom.Igy van,h pesszimista leszek emiatt.Szoval csak mertekkel,nem tul jo,ha sokat van egyedul az ember,viszont enelkul nem tudnam elkepzelni a napom.

16l

2012. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen kell, de ez nem baj. Független kortól is.
2012. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen kell.
2012. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pontosan
2012. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!