Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő mire visszaérkezik...

Mennyi idő mire visszaérkezik az autogramm kérő levél? :D

Figyelt kérdés

Csak mert szeretnék küldeni, Jesse McCartney-nek egy levelet, hogy írja alá a képet amit küldtem, és hogy kb mennyi idő múla érkezik vissza a levél? :D

Küldött már valaki ilyesmi autogrammkérő levelet? :):D


2009. júl. 25. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én éppen 5 éve várom :D:D:D már tuti nem jön. bár az nem ez a sztár volt,de szerintem mind egyre megy.
2009. júl. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok.Kiegészítés,igazi autogrammot ne is várj,nem küldenek! (gondolod több ezer embernek irkálna autogrammot?egész nap ezt kéne akkor csinálnia) Nekem is csak később szóltak,hogy nyomtatott lesz.
2009. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
most nem azért de mivel leszel attol gazdagabb, több és boldogabb ember hogy lesz egy aláirásod? :D
2009. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én körülbelül 2 éve várom. Magyar hírességtől... Pedig volt válaszboríték, meg minden...
2009. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tehát nem érdemes küldeni levelet? :(
2009. júl. 25. 16:55
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

Nem érdemes, de próbáld meg, lehet, hogy neked sikerul.

Én Michael Jacksonnak akarok levelet kuldeni, autogrammot szeretnék tole, utána meg majd írok Elvisnek is!

Sok szerencsét!

2009. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
-.-"
2009. júl. 25. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 éves koromban írattam a szomszéd csajjal spanyolul egy levelet Natalia Oreiro-nak!...azóta is várom:D

jobban mondva már lemondtam róla. 18 vok

2009. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a barátnőmnek Emma Watsontól egy két hónap után írtak..
2010. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!