Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van akinek lenne kedve beszélg...

Van akinek lenne kedve beszélgetni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tudjátok barátokkal és szerintem általában mindenkivel jól kijövök de csak azért mert sokszor szerepet kell játszanom nekik. Emiatt úgy érzem, hogy kezdem elveszteni magam(úgy értem a rendes valómat) és ez nem olyan nagyon jó érzés. Plusz mint mindenkinek nekem is vannak problémáim. Lehet jól esne egy kis beszélgetés. 17/F

2012. aug. 25. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
heló ezt hogy érted hogy megjátszod magad az ismerősöknek mindnek vagy nagyrészének hogy teljesen más embert ismernek mint ami vagy?
2012. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem irhatsz és elmeselheted ezt a dolgot :) picit ismerős
2012. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudjátok most nem akarom magamat egyfajta ,,sötét,, és ,,félelmetes,, embernek beállítani de igen kissé úgy érzem megjátszom magam igen. Sokszor sodródom velük, hallgatom a vicceiket és hülyülünk. Még én magam is belemegyek ezekbe a dolgokba....valamikor élvezem de többségében nem. Alapvetően tényleg csöndes és nem is tudom hogy mondjam de inkább olyan figyelő típus vagyok. Aszerint az 1-2 ember szerint aki tényleg ismer aszerint inkább rideg vagyok. Érzelmeket szerintük abszolút nem mutatok ki.(mikor összevesztem egyikkel azt mondta kb olyan vagyok mint egy robot és néha én is úgy érzem) De az igazság az,hogy én így azért jobban szeretem magam. Megfigyeltem, hogy tényleg nehezen mutatom ki és ami kicsit érdekesebb az az, hogy nehezen alakul is ki bennem bármi ilyen. Lehet érzelmi analfabéta vagyok?! Lényeg a lényeg, hogy a társadalom elvár tőlem és tőlünk néhány alapvető dolgot. Ilyen pl a mosolyogj mikor a másik mond neked egy viccet vagy vigasztald és segíts neki ha bárki kiönti neked a szívét. De mint mondtam én ezt sokszor nehéznek érzem. A legalapvetőbb dolgokat is. És ami rosszabb(talán azért írok ide)noha tényleg kedvelem ezt az állapotot az az,hogy én is néha üresnek érzem magam. Igazából nem tudom lehet ez csak a korom miatt van de annyit tudok, hogy mióta az eszemet tudom én ilyen vagyok. (Egyébként bocsi a hosszú válaszért de most úgy gondoltam sokat beleviszek, noha még korántsem írtam le mindent)
2012. aug. 25. 15:00
 4/4 anonim válasza:
szia szerintem ha mered akkor mutasd meg a barátaidnak a rendes valódat. . én nem játszom meg magam senki előtt és emiatt nincs is annyi barátom azok is csak meg sajnáltak mert nagyon furcsának tartanak na de legalább önmagam lehetek a "barátaim" is inkább nem értenek meg szerintem ... amúgy nagypapám se tudja kimutatni az érzéseit mint egy robot de most történt vele egy baleset és életembe először láttam hogy sír és azt mondja hogy szeret mert félt anyukám azt mondta
2013. febr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!