Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (folyt lent)

Mit csináljak? (folyt lent)

Figyelt kérdés
3szor megbuktam 9.ben most lett 4szerre nem akarok tanulni hanem dolgozni de még csak 17 vagyok mit csináljak?
2012. aug. 23. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
hát 8 általánossal aztán tényleg nagyon nehéz találni akármit is, valami haver/haver apja vagy külföld, vagy valami, de ennek is csekély esélye van, valami szakma kéne és akkor mindjárt könnyebben menne, inkább nézz valami 1-2 év alatt tanulható szakmát. Azzal már lehetne menni külföldre, mert MO-n hülyeség élni ha az ilyen por néphez tartozol.(én is ahhoz tartozom sajnos, azon vagyok, hogy szakács legyek és úgy kimenni.)
2012. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én kamionos akarok lenni de arra pénz hogyan :O nemtudom
2012. aug. 23. 23:42
 3/3 anonim ***** válasza:
hát igen az is egy megoldás csak a jogsi meg ilyenek elég borsos árú dolgok. Talán valami épitkezésnél vagy valaminél, de ha nincs protekciód akkor nehezen tudom azt is elképzelni. Sok sikert, :)
2012. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!